Přeposíláme zářijovou pozvánku do Rock Café


Je tady září a s ním start klubové sezóny v Rock Café

Dobrý den z Rock Café!

Festivalové léto je za námi a je tady opět čas návratů – školáků do škol a koncertů a divadel zpátky do klubů. Naplno se rozbíhá také klubová sezóna u nás v Rock Café!

Už tento víkend ožije náš hudební sál – pátek 2.9. bude patřit německé surf-punkové partičce Drens, neděle 4.9. pro změnu švýcarské indie-folkové kometě The Gardener & The Tree. V polovině měsíce naopak přitvrdíme – ve čtvrtek 15.9. k nám zavítá americká hardcore legenda First Blood. Předskočí jim domácí partička Tchert, pro které půjde o pražskou premiéru.

Dobrou zprávu máme také pro milovníky folk-punku – sobota 24.9. bude totiž patřit německé stálici The O’Reillys and the Paddyhats, před nimiž nás do varu přivedou Pirates of the Pubs z Českých Budějovic. A abych tě návštěv ze země našich západních sousedů nebylo málo, v úterý 27.9. se můžeme společně těšit na Pabst, kteří se pohybují mezi punkem, indie, garage a stoner rockem. Jedno je ale jistý – jejich show bude pořádná dávka energie, což podpoří také speciální host themayrevolution.

Kompletní program zde!

Přeji hezký den a brzy v Rock Café na viděnou!

S pozdravem

Šimon Blaschko

booking & production manager

https://rockcafe.cz/cs/program/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.