Billie Eilish: Live at the O2 (Extended Cut)


USA 2022 / 105 min. / režie: Sam Wrench / znění: angličtina / přístupný

Celosvětová superstar a držitelka mnoha cen Grammy, Billie Eilish, přináší poprvé ve své kariéře audiovizuální záznam svého impozantního živého vystoupení do kin po celém světě.

Pouze v jediný večer, v pátek 27. ledna, mohou diváci zažít dechberoucí koncertní film natočený v londýnské O2 aréně v rozlišení 4k a se zvukem v Dolby Atmos (tam, kde je k dispozici). Dosud neviděná rozšířená verze tohoto strhujícího koncertního filmu vezme diváky na vizuálně podmanivou cestu talentované Billie Eilish a jejího rekordně vyprodaného turné Happier Than Ever, The World Tour. Tato obrazová extravagance, režírovaná Samem Wrenchem, který koncert nasnímal pomocí 20 kamer, zachycuje koncert nabitý 27 písněmi v délce 95 minut a současně zaznamenává i intimní a nezapomenutelné okamžiky mezi Billie a jejím publikem.

Nerozšířená verze koncertu Billie Eilish Live at The O2 byla původně živě přenášena v rámci série Apple Music Live a nedávno byla nominovaná na Grammy Awards 2023 v kategorii Nejlepší hudební film. Nyní bude dosud nezveřejněný prodloužený sestřih exkluzivně ke zhlédnutí v kinech pro fanoušky po celém světě.

Pá 27/01  20:30

Světozor Velký sál

Pá 27/01 20:30  Přítomnost  Kinosál

https://kinosvetozor.cz/?cinema=3&hall=1%2C2%2C3&sort=sort-by-data&cycle=koncerty-v-kine&projection=14982&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20-01-22&utm_content=button_billie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *