Palác Akropolis otevírá workshopy pro mladé


Od dubna do června 2024 zve Miřenka Čechová, Iva Moberg, Roman Zotov-Mikshin a Jakub König mladé lidi k intenzivním dílnám, které se odehrají s podporou Paláce Akropolis. Tři víkendy budou všichni spolu a každý zvlášť hledat způsoby, jak se projevit skrze tělo, hlas, autentické příběhy.

Od dubna do června 2024 zve performerka a režisérka Miřenka Čechová, herečka Iva Moberg, tanečník Roman Zotov-Mikshin a hudebník a výtvarník Jakub König mladé lidi k intenzivním dílnám, které se odehrají s podporou Paláce Akropolis. Tři víkendy budou všichni spolu a každý zvlášť hledat způsoby, jak se projevit skrze tělo, hlas, autentické příběhy. Celý proces zakončí společné sdílení.

𝗖𝗢: Zkoumej svůj vnitřní prostor. Procházej vnější krajinou. Zrcadli jedno v druhém a dovol si chvíli se zastavit v meziprostoru, kde se skrze slovo, zvuk, pohyb tavíš nově. Užívej si hru, blízkost ostatních a zkušenost lektora. Těš se z procesu samotného.

𝗣𝗥𝗢 𝗞𝗢𝗛𝗢: workshopy jsou určeny pro mladé lidi ve věku mezi 16 a 27 lety. Předchozí zkušenost s uměním není nutná, ale zajímá nás, co Tě do naší laboratoře láká. Přihlaš se do 20. února 2024 přes formulář, kde popíšeš i své motivace. Termíny dílen jsou pevné, počítáme, že se zúčastníš všech.

Přihlašovat se můžete do 20. února 2024.