GALAXIE BAREV


Zábava pro celou rodinu

Galaxie barev je unikátní a nezapomenutelný prostor pro celou rodinu, který svým vzhledem připomíná nekonečný vesmír plný hypnotizujících barev a zářivých světelných efektů. Expozice vás zavede na nezapomenutelnou cestu, kde se budete moci nechat inspirovat a unést do tajů interaktivního umění.

Jedinečná světelná výstava nabídne hned několik interaktivních instalací. V rámci nich najdete například zrcadlovou místnost, kaleidoskopické okénko v nadživotní velikosti s jedinečnou možností do něj vstoupit, zrcadlový tunel s barevnou řekou, fosforovou místnost, interaktivní klouzačku pro malé i velké návštěvníky nebo možnost vyzkoušet si novou uměleckou techniku, která vychází z metody pendulumart, tedy specifické výtvarné techniky, při které se maluje pomocí zemské gravitace a mnoho dalšího.

Zároveň zde najdete také největší robotickou show svého druhu na světě, která představuje unikátní prostor plný projekcí a laserových světel, vytvářející spojení moderních technologií a umělecké představivosti. Po prohlídce expozice můžete zavítat také do Ateliéru Playpaper, kde si můžete vyzkoušet malování pomocí kyvadlových technik a vytvořit si svůj vlastní originální obraz.

Jde tak o skvělou zábavu, pro celou rodinu, která baví, inspiruje a podněcuje fantazii k novým a nezapomenutelným zážitkům.

pondělí – neděle

9:00 – 21:00

Roztylská 2321 /19
148 00 Praha 4-Chodov

https://galaxiebarev.cz